Muzyka od zawsze była dla mnie bardzo ważna już jako dziecko uwielbiałem występować publicznie (na rodzinnych spotkaniach) oj było wesoło, potem pojawił się pierwszy magnetofon i noce spędzone przy radioodbiorniku by móc nagrać sobie fajne imprezowe kawałki.

Na poważnie moja kariera zawodowa zaczęła się 1995 w klubie Turkus w Pabianicach gdzie stawiałem swoje pierwsze didżejskie kroki i systematycznie rozwijałem się w tym zawodzie. Pod koniec lat 90 był to bez wątpienia jedno z najlepszych miejsc do zabawy w okolicy o czym świadczyła zawsze 100% frekfencja. Ci którzy odwiedzali Turkus w owym czasie do dziś wspominają te wyjątkowe imprezy.

W międzyczasie pojawiły się pierwsze wesela, eventy firmowe, studniówki, konferencje i inne. Pojawiały się również kolejne kluby, ale coraz więcej czasu zajmowały mi imprezy zamknięte. Postanowiłem więc swoją działalność skoncentrować właśnie na tej części pracy DJ'a-Prezentera. Trwa to do dziś i tak przez te ponad 15 lat zdobyłem szerokie grono zadowolonych klientów.

Moje doświadczenie, wyczucie i wiedza muzyczna pozwala mi sprostać każdemu wyzwaniu związanemu z oprawą muzyczną różnego rodzaju imprez. Budowana przez lata bardzo bogata płytoteka sprawia, że świetnie czuję się we wszystkich gatunkach muzycznych i mogę spełnić wszelkie muzyczne potrzeby moich klientów.

Jestem komunikatywny i elokwentny co pomaga mi w prowadzeniu imprez i świetnym kontakcie z gośćmi w każdym wieku. Każde kolejne zlecenie traktuję indywidualnie bo przecież dobrze dobrana muzyka jest gwarantem udanej imprezy, a zadowolenie klientów jest zawsze moim priorytetem.

DJ Artur Walczak

tel.604-248-862
multiparty.pl

Multiparty.pl DJ Artur Walczak.

DJ na Wesele, na uroczystość rodzinną. Oprawa muzyczna i audiowizualna imprez okolicznościowych, eventów, spotkań firmowych, wyjazdów integracyjnych.

Nasi klienci to osoby prywatne oraz firmy z takich miast jak Pabianice, Łódź, Zgierz, Konstantynów Łódzki, Aleksandrów Łódzki. Główny teren naszej działalności to województwo łódzkie ale zapraszamy do kontaktu klientów z całego kraju.